Teknoloji

Bir laptop satın almak istiyorsunuz. Cebinizde Laptop satın almak için ayırdığınız bir miktar para var. Laptop seçimi sanıldığı kadar zor bir konu değil. Az biraz araştırmayla en uygun fiyata en uygun seçenekte bir laptop alabilirsiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gerekenler Google ’den araştırmak, Devamı...
Bildiğiniz üzere son zamanların en merak edilen giyilebilir teknoloji ürünlerinin başında, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik gözlükleri geliyor. Bu noktada Google’da işin altına elini koymuş olabilir.Devamı..
Xiaomi Redmi Note 5 ve Redmi Note 5 Pro’nun hemen ardından bugünlerde piyasaya sürülecek olan Xiaomi Redmi Note 5 AI Dual Camera varyasyonu ilginç ve uzun isminin yanında bir dizi güncelleme barındırıyor.Devamı..
Android için Fortnite çıkış tarihi konusundaki bilinmezlikler Epic Games’in, iOS sürümüne kazandırdığı yeniliklerden bahsettiği bir blog yazısı ile son buldu. Blog yazısında Fortnite Android sürümünün bu yaz yayınlanacağı açıklandı.Devamı..
Microsoft Edge'i iOS'taki Safari'den daha çok kullanmayı sevenler için yeni bir iOS güncellemesi geldi. Microsoft Edge bununla yetinmedi, kısa bir süre sonra aynı güncellemeyi Android için de Devamı..
◄ Önceki
Sonraki ►
Etiket Havuzu
C Sharp
PHP
C++
Java
MSSQL
Android
MYSQL
Anasayfa
Hakkında
Künye
İçerik
Yazarlarımız
İletişim
Tekno Evim 2018