Ubisoft yeni oyununu açıklayacak!
Oyun yapım firması Ubisoft, çok yakında dev bir oyun çıkaracağının müjdesini verdi. Oyun dünyasının en gözde fuarı olan E3’ün 2018 ayağında açıklanacak olan bu yapımı oyunseverler şimdiden merakla beklemeye başladı.
0 Mayıs'ta kuruluşunun 20. yıl dönümünü kutlayacak olan Unreal'in Gold versiyonu oyuna dair çıkmış 47 görevi, 20 multiplayer görevini ve 13 farklı silahı bünyesinde barındırıyor. Grafikleri pek tabii ki günümüz standartlarının gerisinde ama bir devri başlatan oyunlardan olmasıyla kütüphanenizde yer etmesi gerekiyor. Peki oyuna sahip olmanız için ne yapmanız gerekiyor? Herhangi karışık bir sürece gerek yok. Tek yapmanız gereken, 48 saat içerisinde buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gitmek ve oyunu kütüphanenize eklemek olacak. Bundan sonra ölene dek oyun sizindir.
Oyun dünyasında büyük çaplı senaryolara, haritalara ve dolgun bütçeye sahip olan oyunlara AAA tipi oyunlar denmekte. İşte Fransız oyun yapımcısı Ubisoft, bu yıl tam 3 adet birden AAA tipte oyunu piyasaya sürecek. 31 Mart 2019‘a kadar sürülecek olan bu üç büyük bütçeli oyunun ikisinin ne olduğu önceden biliniyordu: The Crew 2 ve The Division 2.

Ubisoft yeni sürprizini bir görselle duyurdu! Ancak Ubisoft son yaptığı açıklamada bu mali yıl içerisinde toplamda üç adet oyun süreceklerini söyleyerek kafaları karıştırdı. Üçüncü oyunun ne olacağı ise 12-14 Haziran 2018 tarihleri arasında Los Angeles‘ta düzenlenecek olan E3 fuarında açıklanacak. Bu açıklamayı şirket şu görselle duyurdu:

Oyunseverler ise şimdiden bu oyunun adını ve türünü tartışmaya başladı bile. Çoğu kesime göre bu oyun da The Crew 2 ve The Division 2 gibi bir devam oyunu olacak. Hatta yorumlarında nokta atışı yaparak direkt Splinter Cell ismini veren kullanıcılar da azımsanmayacak sayılarda.

Bu yılki satış rakamlarında kendisine 23 milyon adet oyun satmayı hedef edinmiş olan Ubisoft, 19 milyon satış rakamıyla hedeflerinin gerisinde yer alıyor. Tabiki bu gerilemenin alt yapısında Skull & Bones oyununun gecikmesi de yatıyor. Bakalım E3 2018 fuarında açıklayacağı yeni dev oyunu ile Ubisoft bu yılki satış hedefini geçebilecek mi?

Kaynak: shiftdelete.net
Etiket Havuzu
C Sharp
PHP
C++
Java
MSSQL
Android
MYSQL
3
Xiaomi, "Redmi Note 5 AI Dual Camera" İsimli Yeni Bir Cihazla Geliyor
Anasayfa
Hakkında
Künye
İçerik
Yazarlarımız
İletişim
Tekno Evim 2018