Yazılım

Google, önceden de bahsettiğimiz gibi gayri resmi kurumsal sloganı olan 'don't be evil' yani kötülük olma sloganını ifadesini kullanımdan kaldırdı. 2000'lerin başından beri kullanılan slogan, Google'ın öncelikli benimsediği mottolardan birisiydi.  Devamı...
Bildiğiniz üzere son zamanların en merak edilen giyilebilir teknoloji ürünlerinin başında, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik gözlükleri geliyor. Bu noktada Google’da işin altına elini koymuş olabilir.Devamı..
Google, web'de gezinirken içeriği bulmanızı engelleyen veya buna kalkışan reklamları ortadan kaldırmak için bir süredir çalışıyor. Chrome'un son güncellemeleri bu kapsamda otomatik çalan sesleri kapatarak doğru bir adım atıyordu. Ancak işlevin bazı yan etkileri de ortaya çıkmıştı..Devamı..
Android için Fortnite çıkış tarihi konusundaki bilinmezlikler Epic Games’in, iOS sürümüne kazandırdığı yeniliklerden bahsettiği bir blog yazısı ile son buldu. Blog yazısında Fortnite Android sürümünün bu yaz yayınlanacağı açıklandı.Devamı..
Microsoft Edge'i iOS'taki Safari'den daha çok kullanmayı sevenler için yeni bir iOS güncellemesi geldi. Microsoft Edge bununla yetinmedi, kısa bir süre sonra aynı güncellemeyi Android için de Devamı..
◄ Önceki
Sonraki ►
Etiket Havuzu
C Sharp
PHP
C++
Java
MSSQL
Android
MYSQL
Anasayfa
Hakkında
Künye
İçerik
Yazarlarımız
İletişim
Tekno Evim 2018