155 TL Değerindeki Müzik Programı 'Fender Riffstation' Ücretsiz Oldu!
Özellikle şarkıların akorlarını görmek isteyenlerin adından haberdar olduğu Riffstation müzik şirketleriyle yeni anlaşmalar kovalarken, tam 40 dolarlık yazılımını ücretsiz olarak dağıtıyor.

Riffstation aracılığı ile kendi MP3 dosyalarınızın akorlarını kolayca öğrenebiliyorsunuz. Bununla birlikte tempo, tekrar ve nota dizilimleriyle ilgili de değişiklikler yapabiliyorsunuz. Alanında dünyanın en iyi uygulamalarından olan bu uygulama, özellikle gitaristlerin haberdar olduğu bir uygulama.

Geçtiğimiz haftalarda The Verge adlı web sitesi, 2016 yılında Google tarafından yayınlanmış bir videoya erişti. 'The Selfish Ledger' başlıklı video, Google'ın yalnızca kullanıcılarla ilgili veri toplamayıp, şirketin bu verileri insan davranışlarını kontrol etmek amacıyla kullanacağını da gösteriyor.

The Verge, bu konu hakkında Google'a ulaşmaya çalıştığında ise şirket, bu tür bir projenin varlığını inkar etmedi, yalnızca teorik bir proje olduğunu söyledi. Ayrıca Google'ın Pentagon ile anlaştığı da söylentiler arasında.

Kaynak: shiftdelete.net
Etiket Havuzu
C Sharp
PHP
C++
Java
MSSQL
Android
MYSQL
3
Xiaomi, "Redmi Note 5 AI Dual Camera" İsimli Yeni Bir Cihazla Geliyor
Anasayfa
Hakkında
Künye
İçerik
Yazarlarımız
İletişim
Tekno Evim 2018