Acer Swift 1 Piyasadaki Yerini Aldı

Swift 1, günlük internet kullanımı, ofis yazılımları, sinema, dizi ve müzik üzere eğlenceli içerikler için ülkü bir tecrübe vadediyor. 1.5 cm’den ince metal kasası ve kompakt yapısıyla öne çıkan Swift 1, 1.3 kg yüküyle her yere çarçabuk taşınabilecek bir model. Intel Celeron N4020 işlemciden güç alan dizüstü bilgisayar, 4 GB RAM ve 128 GB SSD’ye sahip. Swift 1’in gövdesinde yerleşik olarak bulunan parmak izi okuyucu, süratli ve inançlı bir formda, parolaya gerek kalmadan kimlik doğrulamayı sağlıyor. Çift bantlı 2×2 Intel® Wi-Fi 6 (GIG+) üzerinden en son teknolojiyle kablosuz ağlara daha süratli irtibat imkanı sunan dizüstü bilgisayar, süratli bilgi transferi için USB-C ve 1. Jenerasyon USB 3.2 üzere çok sayıda irtibat noktasına sahip.

Manzara tecrübesi

14 inçlik Full HD (1920 x 1080 piksel) ekrana sahip olan Swift 1’in IPS özellikli ekranı, 170 derecelik açılarla izleme imkanı sunduğu üzere Acer ExaColor™ ve BlueLightShield™ özellikleri ile bir yandan ekranın ürettiği renkleri geliştirip başka yandan da göz yorgunluğu azaltıyor. Yüzde 84’lük ekran gövde oranı da 6.3 mm’lik ekran çerçeve ölçüleri ile sağlanıyor. Net ve pak ses üretiminde argümanlı olan Acer TrueHarmony™ teknolojisi de tekrar bu modelde yer alıyor.

16 saate varan pil ömrü ve 30 dakikalık şarjla 4 saat kullanım

Etkileyici bir kullanım mühleti vadeden Swift 1, incecik kasasında tüm gün verimlilik arayan kullanıcıları cezbedecek özelliklere sahip. Bilgisayarı güç adaptörüne bağılı olmadan her yerde çalışabilmek, ödev yapmak, görüntü izlemek yahut öbür günlük misyonlarını yapmak isteyen kullanıcılar için ülkü. İnce dizüstü bilgisayarın 16 saatlik uzun pil ömrünü sağlayan güçlü bataryası, tek şarjla sabahtan geceye kadar kullanıcıları destekliyor. Süratli Şarj özelliğiyle ise sırf 30 dakikalık şarjın akabinde 4 saate kadar pil ömrü elde etmek mümkün.

Acer Swift 1 Fiyatı

Acer Swift 1 (SF114-33), mavi, altın ve gümüş renk seçenekleri ile 3.899 TL’lik fiyatıyla satışta.

Etiketler:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir