AirPods Pro 2 ve iPhone SE 3, Nisan Ayında Tanıtılabilir

Ocak 11, 2021 by Yorum yapılmamış

Apple, bildiğiniz üzere bir müddettir AirPods Pro 2 ve uygun fiyatlı iPhone SE 3 modelleri üzerinde çalışıyor. Yeni kuşak modellerin ne vakit tanıtılacağı kullanıcılar tarafınca merakla beklenirken, bugün ise Bloomberg’den Mark Gurman yeni kuşak eserler ile ilgili değerli bir rapor yayınladı.

Daha evvelce de Apple ile ilgili yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Gurman’ın haberine nazaran, yeni jenerasyon AirPods Pro ve iPhone SE 3 modellerinin Nisan ayı içerisinde tanıtılabileceğini görmekteyiz.

Bunun yanı sıra uygun fiyatlı iPhone SE modellerinin iki farklı versiyonunun olacağına da bilhassa dikkat çeken Gurman, bu modellerin ise 5.5 inç ve 6.1 inçlik LCD ekranların üzerine kurulacağını da belirtiyor. İşlemci tarafında ise iPhone 12 serisine güç veren A14 Bionic işlemcilerinden güç alacağı söylenen modellerin, serinin evvelki modellerinde olduğu üzere tekli art kamera kurulumuyla birlikte geleceği de söyleniyor.

İkinci jenerasyon AirPods Pro modeliyle ilgili birtakım ayrıntıları da kullanıcılarla paylaşan Mark Gurman, bu kısımda ise Apple’ın birtakım tasarım değişikliklerine gideceğinin de altını bilhassa çiziyor.

Yeni kuşak modelden mikrofon için olan çubukları çıkartabileceği söylenen Apple’ın, kullanıcıların karşısına ise Galaxy Buds gibisi bir dizaynla çıkabileceği de paylaşılan raporlar ortasında yer alıyor.

Şimdilik, Apple cephesinden kelam konusu tezler hakkında rastgele bir açıklama yapılmadı. Fakat, Apple’a yakın birçok kaynağın iPhone SE 2021 ve AirPods Pro 2 modelleri için Nisan 2021‘i işaret ettiğini de gözlemlemekteyiz.

Etiketler:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir