Google Pixel 5A Canlı Olarak Görüntülendi

Google Pixel ailesine yeni bir üye gelecek üzere gözüküyor. Son günlerdeki sızıntılar ile birlikte, Google’ın yeni telefonu Pixel 5A canlı olarak gözüktü. Google’ın bu modeli evvelce hiç duyurmamış olması ile birlikte bu görseller telefonla ilgili birçok ayrıntısı da beraberinde getiriyor.

Kelam konusu bu sızıntıyla, Google Pixel 5A’ya ilişkin olduğu tez edilen yeni bir model ortaya atıldı. Canlı olarak çalıştığı gözüken Google Pixel 5A, ekran kısmında farklı özellikler taşıyor üzere gözüküyor. Fotoğraflara dikkatli bakıldığı vakit ekranda ön kamera gözükmediği için burada ekrana yerleşik bir kamera sensörü olma ihtimali akıllara yerleşiyor. Ekran üzerindeki tarihe baktığımız vakit fotoğrafların tarihinin yeni olduğunu da fark edebilirsiniz.

Telefonun kamera sekmesine baktığımız vakit telefonun ağır çekim ve süratli çekim üzere özelliklerinin yanında görüntü sabitleme özelliğine de sahip olduğunu görüyoruz. Tıpkı vakitte gelen diğer sızıntılara nazaran, Pixel 5A modelinde 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sunulacağı biliniyor. Telefonun ekranında yerleşik parmak izi okuyucu olacağı tekrar bu sızıntıların ortasında yer alıyor. 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına ise Snapdragon 865 yonga setinin eşlik etmesi beklenen.

Son olarak, Google’ın resmi olarak bilgileri ne vakit açıklayacağının aşikâr olmadığını belirtelim.

Etiketler: , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir