Huawei Freebuds Studio Fiyatı ve Özellikleri

Huawei FreeBuds Studio, dahili IMU sensörü ve mikrofon sisteminden oluşan dinamik bir gürültü algılama sistemi ile ANC denetim sistemine konut sahipliği yapıyor. Birebir vakitte Huawei’nin yeni jenerasyon kulaklığı sahip olduğu üst seviye teknik özelliklerle de isminden kelam ettirmeyi başarıyor. Biz de sizler için hazırlamış olduğumuz bu görüntü ile birlikte Huawei FreeBuds Studio fiyatı ve özellikleri üzere değerli başlıkların haricinde, yeni jenerasyon kulak üstü kulaklık modelinin şık dizaynına yakından bakıyor ve nasıl bir kullanıcı tecrübesi sunduğundan bahsediyoruz.

Huawei FreeBuds Studio Özellikleri

Teknik özellikleriyle isminden kelam ettiren Huawei FreeBuds Studio, dinamik bir gürültü algılama ve ANC denetim sistemlerine mesken sahipliği yapıyor.

FreeBuds Studio ile birlikte kullanıcılara sunulan dinamik algılama sistemi sayesinde, kulaklıkların ortam seslerini hakikat bir formda tanımlamasına imkan sağlanıyor. Bunun yanı sıra kelam konusu kulaklıkta yer alan ANC denetim sistemi ise etraftaki sesleri belirlemek için birden fazla mikrofona mesken sahipliği yapıyor. Böylelikle Huawei’nin yeni kuşak kulaklığı bulunduğu ortama nazaran Ultra Mod, Genel Mod ve Rahat Modları ortasında otomatik olarak geçiş yapabiliyor.

Örneğin, çok gürültülü bir uçakta yahut trende olduğunuzda, kulaklıklar otomatik olarak Ultra Moda geçiyor. Restoranlar ve kafeler üzere yerlerde Genel Modda çalışıyor. Tıpkı biçimde, kütüphane yahut ofis üzere sessiz yerlerde, daha doğal ve rahat gürültü tedbire efektleri için Rahat Moduna ahenk sağlıyor.

Birebir vakitte Huawei’nin yeni kuşak kulaklıkları Hi-Fi seviyesinde bir dinleme tecrübesi yaratmak için 48 kHz’e kadar geniş frekanslı yüksek çözünürlüklü ses kalitesini kullanıcılara sunuyor.

Yeni jenerasyon kulaklığın teknik ayrıntılarından da kısaca bahsedecek olursak, kelam konusu model 4 katmanlı 40 milimetrelik dinamik sürücülerini kullanıyor. Bu sayede de Huawei’nin yeni kuşak kulaklığı 4Hz-48kHz ortasında ultra geniş bir frekans yansısı aralığına ulaşabiliyor. Bu da güçlü detaylara sahip yüksek çözünürlüklü müzik tecrübesi manasına geliyor.

Birebir vakitte, ses transferi sırasında ses kalitesindeki hasarı gidermek için de Huawei FreeBuds Studio, 960 kbps’ye kadar yüksek süratli ve kararlı ses transferini desteklemek ismine Huawei’nin kendi geliştirdiği yüksek çözünürlüklü codec’i olan L2HC’yi kullanıyor.

Etkin Gürültü Engelleme

Huawei’nin kulak üstü kulaklığının bir öteki dikkat çeken özelliği ise videomuzda da belirtiğimiz üzere Akif Gürültü Engelleme olarak karşımıza çıkıyor.

Farklı senaryolara nazaran gürültü engelleyebilen kulaklık, 40 dB’ye kadar gürültüyü giderebiliyor. Dahili IMU ortam sensörü ve mikrofon sistemi ile kulaklıklar, ayrıyeten kullanıcının ses ortamını hakikat bir formda algılayarak daha yeterli gürültü giderme için ortama ahenk sağlayabilen üç farklı ANC modunu da sunuyor.


Huawei FreeBuds Studio özellikleri

Huawei FreeBuds Studio Pil Ömrü

Bunun dışında tek bir şarj ile 24 saate kadar pil ömrü sunan kulaklık, 10 dakikalık şarjla da 8 saate kadar kullanım mühletini de kullanıcılara sunuyor. Ayrıyeten FreeBuds Studio‘nun bataryası ise yaklaşık 1 saatte büsbütün dolabiliyor.

Huawei FreeBuds Studio Fiyatı

Tüm bu özelliklere sahip olan Huawei FreeBus Studio fiyatı ise 3.499 TL olarak listeleniyor.

Huawei FreeBuds Studio Teknik Özellikleri

 • Tartı: 260 gram
 • Boyutlar: 194 mm x 152 mm x 81.5 mm
 • Ses Teknolojisi: Etkin Gürültü Engelleme, Davette Gürültü Engelleme
 • Sensör: Mikrofon Sensörü, Kapasitans Sensörü, IMU sensörü
 • Bluetooth Uyumluluğu: BT 5.2
 • Açılır Pencere ve Eşleme: Desteklenir
 • Aşınma Algılaması: Desteklenir
 • Pil Kapasitesi: 410 mAh
 • Çalma Mühleti: 1 şarjla 24 saat oynatma (ANC kapalıyken)
  10 dakikalık süratli şarjla 5 saat oynatma (ANC etkinken)
  10 dakikalık süratli şarjla 8 saat oynatma (ANC devre dışıyken)
 • Şarj: USB Type-C (Kablolu)
 • Şarj Mühleti: 60 dakika
 • Öteki Özellikler: Akıllı Dinamik AC, Ultra Geniş Frekans Reaksiyon Aralığı, L2HC Yüksek Çözünürlüklü Kod Çözümleme, Ses Ayrıştırma Modu, Davette 6 Mikrofonlu Gürültü Engelleme, Çift Aygıt İrtibatı

Etiketler: , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir