Küçük LED Ekranlı MacBook Air 2022’de Duyurulabilir

Bildiğiniz üzere Apple, bir müddettir Küçük LED ekranlı MacBook modelleri üzerinde çalışıyor. Kelam konusu modeller kullanıcılar tarafından merak edilirken, artık de Küçük LED ekranlı MacBook Air modelleri hakkında yeni bir rapor yayınlandı.

Apple’ın tedarikçilerinden elde edilen bilgiler doğrultusunda yeni bir rapor yayınlayan DigiTimes, Apple’ın birinci olarak 2021 yılında 11 inç ve 12.9 inç’lik iPad Pro’ları ve 16 inç’lik MacBook Pro modellerini Küçük LED ekran teknolojisiyle birlikte donatacağını ileri sürüyor. Yeniden birebir raporda Apple’ın 2022 yılında ise Küçük LED ekran teknolojisini MacBook Air modelleriyle bir arada daha da yaygınlaştırmayı planladığını görmekteyiz.

Birebir vakitte bu modellerin de Apple Silikon işlemcisinden güç alacağı da paylaşılan bilgiler ortasında yer alıyor. 2022 yılında MacBook Air modellerinde Küçük LED ekran teknolojisine yer verecek olan Apple, tıpkı vakitte bu ekran teknolojisiyle kullanıcılara daha canlı ve daha hakikat renkleri de sunacak. Bunun yanı sıra ekran tecrübesini de üst düzeye çıkartacak olan Apple, bu ekran teknolojisiyle MacBook Air modellerinin pil mühletini de artıracak.

Ortaya atılan bu argümanlar üzerine Apple cephesinden rastgele bir resmi açıklamanın yapılmadığını da belirtelim. Fakat, Apple’a yakın birçok kaynağın Küçük LED ekrana sahip olan MacBook Air modeli için 2022 yılını işaret ettiğini gözlemlemekteyiz.

Etiketler: , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir