Snapdragon 888 İşlemcili Redmi K40 Fiyatı Açıklandı

Ocak 11, 2021 by Yorum yapılmamış

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, K serisi akıllı telefonlarıyla da bölüme damgasını vurmaya devam ediyor. Artık de kullanıcıların karşısına Snapdragon 888 işlemcili Redmi K40 modeli ile çıkmaya hazırlanan firma, bugün ise yeni kuşak amiral gemisinin fiyatını resmi olarak açıkladı. Redmi’nin genel müdürü Lu Wibing tarafında tarafından açıklanan Redmi K40 fiyatı ise birçok kullanıcıyı heyecanlandırdı.

Redmi’nin genel müdürü tarafınca yapılan açıklamaya nazaran, Snapdragon 888 işlemcili telefonun 2.999 yuan yani yaklaşık 463 dolardan satışa sunulacağını görmekteyiz. Bildiğiniz üzere piyasadaki birden fazla amiral gemisi 900 – 1000 dolar ortasındaki bir fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. K40 ile bölümdeki rekabeti daha da kızıştırmayı hedefleyen Redmi, bu kısımdaysa en uygun fiyatlı amiral gemisi modelini de piyasaya sunmayı planlıyor.


Redmi K40 fiyatı

Redmi K40 Özellikleri Nasıl Olacak?

Snapdragon 888 işlemcinden güç alacağı resmiyet kazanan Redmi K40’ın 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçenekleriyle birlikte geleceği söz ediliyor.

Bununla birlikte 4.000 mAh boyutundaki bataryadan da besleneceği belirtilen modelin, 108 MP yahut 50 MP çözünürlüğündeki bir ana kamera sensörüne de sahip olacağı paylaşılan raporlar ortasında yer alıyor.

Kutudan ise Android 11 tabanlı MIUI 12 arayüzüyle birlikte çıkacağı söylenen telefonun, tıpkı vakitte dünyanın en değerli ekranına da sahip olacağı argüman ediliyor.

Etiketler:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir