TCL, İlişkili Aygıt Serisine Wearable Display, Premium Gerçek Kablosuz Kulaklık ve Fazlasını Ekledi

Ocak 13, 2021 by Yorum yapılmamış

Duyurulan eserler ortasında TCL’in satışa sunulan birinci Wearable Display gözlükleri, premium MOVEAUDIO S600 gerçek kablosuz kulaklık ve en yeni MOVETRACK hayvan takip aygıtı yer alıyor. TCL’in bu inovatif ve şık görünümlü yeni eserleri, konutta yahut hareket halinde olan tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıracak biçimde tasarlanan portatif aygıtlar olarak öne çıkıyor.

TCL Communication Global Pazarlama Genel Müdürü Stefan Streit, bahisle ilgili şunları söyledi: “Yıllar süren araştırmalardan ve TCL’in ekran üretimindeki uzmanlığından faydalanan büsbütün yeni ve eşsiz giyilebilir eserlerin yanı sıra hem kendimizin hem de evcil hayvanlarımızın hayatlarını güzelleştiren yeni premium aygıtları tanıtmaktan memnunluk duyuyoruz. Bugün yaptığımız duyurular, giyilebilir ve ses eser kategorilerini genişleterek halihazırda çevik olan ekosistemimizi büyütmeye ve geliştirmeye devam ettiğimizi gösteriyor.”

TCL Wearable Display: Giyebileceğiz Portatif Sinematik Tecrübe

Project Archery’nin birinci kez satışa sunulan devamı niteliğindeki TCL Wearable Display, dahili çift 1080p Full HD mikro OLED ekranlara sahip şık görünümlü bir gözlük olarak dikkat çekiyor. Kullanıcılar sözün tam manasıyla her yerde 4 metre öteden 140 derece inç manzaranın tadını çıkarabiliyor. Aygıt ayrıyeten her açıda 49 piksellik yoğunluk sunarak imgenin keskin ve canlı olmasını sağlıyor.

Farklı üreticilerin 1080p çözünürlüğü destekleyen USB-C girişine sahip yüzlerce akıllı telefonuna, tabletine, dizüstü bilgisayarına ve ikisi bir ortada PC’lerine bağlanabiliyor. Aygıt bir kez bağlandığında sinema izlemenize, oyun oynamanıza ve konutta, yolda yahut rastgele bir yerde büsbütün sürükleyici bir tecrübeye sahip olmanıza imkan tanıyor.

TCL Wearable Display, yılın ilerleyen devirlerinde çeşitli pazarlarda satışa çıkacak. Ayrıntılı bilgi, satış tarihi yaklaşınca paylaşılacak.

TCL MOVEAUDIO S600: Premium Hibrit Gürültü Engelleyici Gerçek Kablosuz Kulaklıklar

TCL’in Hibrit Etkin Gürültü Engelleme özelliğine ve Şeffaflık Modu’na sahip yeni gerçek kablosuz kulaklıklar, daha yeterli dinleme tecrübesi için gerideki gürültüyü filtreleyerek ve kulaklığı çıkarmak gerekmeden diğerleriyle konuşma imkanı sunarak güzelleştirilmiş ses tecrübesi arayanlar için en uygun aygıt haline geliyor. MOVEAUDIO S600, yankı gürültüsünü engellemek için her kulaklıktaki üç dahili mikrofonu sayesinde kalabalık caddelerde yahut toplu taşıma araçlarında bile sürükleyici bir ses sunma ve son derece net arama alanlarında öne çıkıyor.

MOVEAUDIO serisinin en yeni üyeleri, müzik severler için güçlü bas yansımasını ve birebir sesi iki kulaklıkta sunarken Bluetooth 5.0 da rastgele bir gecikme ya da aksama olmadan aygıtlar ortasında kusursuz irtibat sağlıyor. Akıllı kullanım tespiti sayesinde de en rahat kullanım imkanı için kullanıcı kulaklığı taktığında yahut çıkardığında otomatik olarak müziği durduruyor yahut başlatıyor. Google Fast Pair da kulaklığın aygıta süratli ve problemsiz bir biçimde bağlanmasını sağlıyor.

Her iki kulaklıkta da yer alan kullanımı kolay dokunmatik denetimler, Etkin Gürültü Engelleme (ANC) özelliğinin etkinleştirilmesini, Google Sesli Asistan’tan yardım almayı, müzik ile aramalar ortasında geçiş yapmayı ve çalma listelerini yönetmeyi kolaylaştırıyor. Kullanıcılar tek bir şarjda 8 saate varan müzik dinleme imkanına yahut şarj kutusunu kullandığında 32 saate varan batarya ömrüne sahip oluyor.

TCL MOVEAUDIO S600 kulaklıklar, hafif yapısı ve ergonomik yapısıyla kulaklara konforlu bir biçimde takılabiliyor. IP54 muhafazası da suyun, terin ve tozun aygıtı etkilemesine müsaade vermiyor. Böylelikle kullanıcılar spor salonunda yahut kıyıda koşu yaparken kulaklığı irtibat kurmak için kullanabiliyor.

MOVEAUDIO, Şubat 2021’de tüm dünyada satışa çıkacak.

TCL MOVETRACK: Tüylü Dostlarımızın İnançta Olmasını Sağlıyor

TCL MOVETRACK Hayvan Takip Aygıtı, kullanıcıların sanal gözlerinin her yerde ve her vakit evcil hayvanlarının üzerinde olmasını sağlıyor. Aygıt, köpeğin tasmasına takıldığında GPS, WiFi ve öteki teknolojileri kullanarak gerçek vakitli multi-geo pozisyon takibinin yanı sıra üç takip moduyla kayıp hayvanların bulunmasına yardımcı oluyor.

MOVETRACK Hayvan Takip Cihazı’nı kullananlar, sanal bir tasma yaratabiliyor ve şayet 10 metre genişliğindeki belirlenen Bluetooth kapsama alanının dışına çıkarsa bildirim alabiliyor. Birebir biçimde düzenlenebilen inançlı alanlar da oluşturulabiliyor. Bu sayede hudutlar aşıldığında sahiplere ikaz gidiyor. Tıpkı beşerler için dijital adımsayar üzere evcil hayvanın oynama, yürüme yahut dinlenme aktivitelerini günlük, haftalık yahut aylık bazda görüntüleyebiliyor.

MOVETRACK’te bulunan E-rozet QR kodu, kayıp hayvanı bulanların sahipleriyle basitçe irtibata geçebilmesini sağlıyor. Şayet evcil hayvan karanlık bir alanda kaybolursa, uygulama aygıtın üzerindeki LED ışıkları açarak sahiplere sevdikleri hayvanlarını tespit etme, bulma ve kurtarma imkanı sunuyor. IP67 derecesinde su ve toz dayanıklılığına sahip aygıt, şarjlar ortasında 14 güne varan uzun batarya ömrü sunuyor.

Üç renk seçeneğine sahip olan MOVETRACKER Hayvan Takip Aygıtı, bahar aylarında tüm dünyada satışa sunulacak.

TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE: Konutta Güçlendirilmiş LTE

TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE ile en uzak alanlarda bile daha yeterli LTE genişbant kapsamasına sahip olmak mümkün. IP67 dereceli toz ve su müdafaası sayesinde dışarda kullanım için özel olarak tasarlanan TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE, mesken ile en yakın LTE kulesi ortasında köprü kurmak için güçlendirilmiş sinyal sağlayan high gain 4X4 MIMO anteni kullanıyor ve 4G Cat12 ilişki ile büyük alanlara ağ sunuyor.

TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE bu yılın ilereyen periyotlarında satışa çıkacak. Ayrıntılı bilgi, satış tarihi yaklaşınca paylaşılacak.

Etiketler: , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir