Yeni Nintendo Switch 4K Takviyesiyle Gelebilir

İnternette tanınmış bilgi madencisi olan SciresM, AULA koduyla anılan yenilenmiş bir Nintendo Switch modeli hakkında keşfettiği bilgileri açıkladı. SciresM, bahsettiği bilgilerin kesin olarak doğrulanmadığını ve yanlış çıkabilme ihtimalini de göz önünde bulunması gerektiğini takipçileriyle paylaştı.

ScriresM’nin yaptığı araştırmalara nazaran, yenilenmiş Nintendo Switch modeline AULA kod ismi verildiğini ve konsolun Mariko yonga setini kullanabileceğini söyledi. Yeni Switch’in olağanda olduğu üzere hem elle kullanım de hem de yerleştirme istasyonu olan Dock’a sahip olacağı bilgisine de ulaşan ünlü sızıntıcı, AULA’nın OLED bir ekranla geleceğini ve konsolun 4K çözünürlüğü bir biçimde destekleyeceğini de belirtti. Ama 4K çözünürlüğü konsolun kendi ekranının mı yoksa yerleştirme istasyonunun mu destekleyeceği konusunda kesin bir bilgi yok. Tahminen de yalnızca Dock 4K’yı destekleyecek olup TV’lerimizden bu tecrübesi yaşayabileceğiz.

Yenilenmiş konsolun içerisinde yer alacağı düşünülen Mariko yonga seti, performans ve batarya ömrü konusunda epeyce güzel bir donanım olduğu biliniyor. Bahisle alakalı çok fazla spekülasyon olduğunu da söylemeden geçmeyen SciresM, yıllardır müddet gelen Switch Pro söylentilerinin tahminen de bu aygıt olabileceğini düşünüyor. Yeni bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz. Siz bu söylentilerin ve araştırmanın gerçek olabileceğini düşünüyor musunuz?

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir